Sıkça

Çalışma Saatleriniz Nedir ?

Pazartesi - Cumartesi (09:00 - 22:00)
Pazar                               (10:00 - 17:00)

Eve Servis Hizmetiniz Var Mı?

Hizmet alanlarımız içerisinde; kıyafetleriniz kapınızdan alınarak, temizlenip tekrar kapınıza kadar getirilerek siz değerli müşterilerimize teslim edilir.

Kıyafetlerin ömrünü uzatmak için ne yapmalıyım ?

Kıyafetlerinizde oluşan kirler ve lekeler uzun süre bekler ise, çıkarılması imkansız bir hal alabilir. Bu nedenle kirli kıyafetlerinizi fazla beklemeden temizletmeniz gerekmektedir.

Her leke çıkar mı? Temizlenmeyen kıyafet kalır mı?

Kıyafetlerinizde oluşan zorlu lekelerin çıkarılabilmesi için lütfen tuz veya bulaşık deterjanı dökme, ıslak mendille silme veya yıkama gibi müdahalelerde bulunmadan, direk uzman bir personele teslim edin. Yapacağınız her yanlış müdahale, lekeyi daha zorlu bir hale getirebilir. Uzman personelimizin kumaşın türü ve lekenin içeriğine göre en uygun işlemi uygulayacağından emin olabilirsiniz.

Kıyafetlerimi en erken ne zaman teslim alabilirim ?

Normalde teslim süremiz ortalama 48 saattir. Daha çabuk hizmet almak isteyen müşterilerimiz için, önceden belirtmeleri şartı ile 4 saat içerisinde kıyafetlerinizi teslim ediyoruz.

Kıyafetler temizlendikten sonra ne kadar süre sizde bekleyebilir ?

Kıyafetleriniz bize teslim edildikten sonra 30 gün boyunca bizim güvencemiz altındadır. 30 gün içinde teslim almanızı veya servis hizmetimiz ile teslim etmemiz için iletişime geçmenizi rica ederiz.